Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/vhosts/eldoku.com/httpdocs/catalog/model/design/banner.php on line 6Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/eldoku.com/httpdocs/catalog/controller/module/slideshow.php on line 16 Eldoku.comEldoku


Güzel ve doğal şeylerin bizde yarattığı mutluluk, el emeğiyle yapılan ürünlere ve arkalarındaki kişilere olan saygımız, çevreci düşünme ve adil yaşam ve ticaret koşullarına duyduğumuz ilgi, ELDOKU fikrinin doğmasına yardımcı oldu. İsmimizdeki el ve doku kelimeleri de yine el emeğinden ve dokunan dokumalardan gelmektedir. 


ELDOKU isminin ardındaki bizler Türkiye'de yaşayan ama farklı kökenleri olan iki kadınız. Ürünlerimizde Türkiye ve Avrupa kültürleri bir araya gelmektedir. Ürünlerimizi kendimiz yapmanın yanı sıra, ihtiyaç sahibi Türk kadınlarla iş birliği içerisinde imalatlar yapmaktayız. Kadın kooperatifleri ve yerel üreticiler ortaklarımız arasında. 


ELDOKU olarak ürettiğimiz tüm ürünler felsefemizi taşıyor. Umarız ki siz de ürünlerimizi keyifle kullanırsınız.

Seçtiklerimiz

Sizi Türkiye’nin içinde saklı yollarda bir gezintiye, bu ülkenin sonsuz çeşitliliğini keşfetmeye çağırıyoruz. Eldoku, bu kültürü tanıtmak ve bunu yaparken de kooperatif ve küçük aile işletmeciliğini öne çıkartmak ve emeğe saygıyı vurgulamak istemektedir.