İade ve Değişimler


Satın aldığım ürünü geri vermek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Aldığınız ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız 15 gün içinde iade edebilir, para iadesi alabilirsiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken info@eldoku.com 'a konu ile ilgili bir e-posta atmanız olacaktır. 

•    Satın aldığım ürünleri değiştirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Memnun kalmadığınız veya herhangi başka bir neden ile değiştirmek istediğiniz ürünler için 10 gün boyunca değişim hakkınız bulunmaktadır.

Konu ile ilgili olarak info@eldoku.com 'a e-posta atabilir  ürün değişimini sağlayabilirsiniz. 

•    Aldığım ürün hasarlı / arızalı çıktı. Ne yapmalıyım?

Eğer aldığınız ürün hasarlı veya arızalı ise 10 gün içinde iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz. Konu ile ilgili olarak info@eldoku.com 'a e-posta atabilirsiniz. 

Garanti Şartları

Eldoku sitesinde satılan tüm ürünler üretici  firmaların garantisi altindadir.

Satin alınan ürünü tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabılırlığini bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden göstererek iade edebilirsiniz. Ancak ürünü teslim ederken ürünün faturası, iade formu, ürünün kutusu, ambalajı, varsa aksesuarları,ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslimi gerekmektedir. 

Bu kurallardan herhangi birinin eksik olmasi durumunda ürün iadesi kabul edilmez.

Ürünün, iade şartlarına uygun şekilde iade edilmesi halinde ürün tutarı iade edilir. Yapılan iadenin hesabınıza yansıması ise çalıştığınız bankaya göre 1-3 hafta sürmektedir. Havale ile yapılan ödemeler ise en geç bir hafta içinde hesaba yansımaktadır.

Ürünü göndermeden önce iade talebinizi info@eldoku.com adresine e-posta atarak atarak belirtin. Talebiniz incelenerek tarafiniza onay verilecektir. Bu onayı aldıktan sonra ürünü iade ediniz.

İade edilecek ürünleri onayı aldıktan hemen sonra tarafımıza gönderiniz. Aras Kargo ile gönderilen iade ürünler için kargo ücreti alinmaz. Diğer kargo firmaları ile yapılacak karşı ödemeli gönderimler kabul edilmez, bu tip gönderimlerde kargo ücreti gönderene aittir.