Teslimat Bilgileri

Siparişiniz onaylandıktan sonraki başka türlü belirtilmediyse 5 iş günü içerisinde talep ettiğiniz adrese teslim edilir.


Kargo Ücretleri:


Türkiye için:


150 TL ve üzerindeki yurtiçi siparişlerinizde kargo bedeli tarafımızdan ödenecektir. 


150 TL'nin altındaki yurtiçi siparişlerde kargo bedeli faturanıza 10 TL olarak eklenecektir.


Yurt dışında:


Kargo ücreti sipariş sayfasında eklenecektir. Bilgiler ürün sayfasında yer almaktadır.


Teslimat bilgileri:


Türkiye için:


Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra sipariş günü takip eden Cuma günü içerisinde kargoya teslim edilir. 


Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.


Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.


Yurt dışında:


Türkiye Cumhriyeti sınırları dışından verilen siparişlerde, size gönderilen takip numarası ile siparişinizin durumunu kontrol edebilirsiniz. Güvenli olan PTT Kargo ile çalışılmaktadır.


Teslimatı Avrupa içinde genellikle 10 gün içerisinde yapılmaktadır. Amerika ve öteki ülkeler 2-3 haftaya kadar sürebilir.


Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda, resmi ve idari tatil günlerinde ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. 


Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli kargo takip  numarasına hesabım menüsü başlığı altındaki "Siparişlerim" kısmında KARGOM NEREDE butonuna  tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.


Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Müşteri Hizmetlerimiz size yardımcı olacaktır.


Teslimat sırasında bizzat kendinizin adreste bulunmaması halinde, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.


Teslimat anında adreste kimsenin bulunmaması durumunda ise, kargo şirketi görevlisi size bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bırakılması durumunda aynı adrese ikinci uğrama gerçekleşmeyecektir. 2 gün içinde Kargo firmasının Müşteri Hizmetlerini arayıp siparişi kargo şubesinden teslim alabileceğinizi belirtip, teslim almalısınız.

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir.